KONST / Litografier / Litografier 13846615
nr 1384 6615
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 7 st, Signerad, 200 upplaga. Bladets mått: 63x44, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:40:13
700 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr